Wezwanie do przebudzenia !!
24
Jesteśmy zmęczeni,wypaleni,zniechęceni.
Nie mamy już siły walczyć z ogłupiającym sytemem,bałaganem,wybujałymi roszczeniami,poniżającą biurokracją.
Nie mamy już siły,by znosić obelgi,pomówienia i kłamstwa urzędników i lekarzy urzędników.
Nie mamy już siły...
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 24 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.