Wezwanie do przebudzenia !!

24
Jesteśmy zmęczeni,wypaleni,zniechęceni. Nie mamy już siły walczyć z ogłupiającym sytemem,bałaganem,wybujałymi roszczeniami,poniżającą biurokracją. Nie mamy już siły,by znosić obelgi,pomówienia i kłamstwa urzędników i lekarzy urzędników. Nie mamy już siły...
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 24 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.