Sieciówkowicze - pobudka!

86
Zachęcam do zapoznania się z opinią kancelarii [prawnej odnośnie sytuacji lekarzy pracujących w sieciówkach. czy tylko mnie się wydaje, że temat refundacja/umowa z NFZ/kary powoduje powstawanie ostrzego wytrzeszczu gałek ocznych u lekarzy z sieciówek? Cały wątek jest tutaj: http://konsylium24.pl/dolekarzy24/profil/16/post/37675 Ponizej fragment wybrany i najbardziej interesujący. W przypadku, gdy pracodawca żąda od pracownika podpisania umowy na wystawianie recept refundowanych to powini
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 86 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.