pilnie potrzebne wyjaśnienie

9
Jestem zatrudniona w szpitalu, na umowę o pracę i nie mam prywatnej praktyki, więc protest 26. kwietnia dotyczy mnie o tyle, o ile z wnioskiem wystąpi mój szpital. Dziś okazało się, że moi koledzy (w większości zatrudnieni na umowach cywilno-prawnych) nie odróżniają umów na świadczenie usług medycznych od umów na recepty, wszystkie protesty (o ile coś w ogóle o nich wiedzą) mieszają im się w głowie. Potrzebuję pilnego wyjaśnien
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 9 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.