wnioski - i co dalej?
15
Z pobieznych rachunków wynika że mimo dramatycznego niedoinformowania środowiska, niezrozumienia dla swojej własnej sytuacji prawnej etc. dość dużo tych wniosków jednak poszło. Zarówno przez IL, PZ, OZZL jak i pocztą i bezpośrednio (ja np. składałem bezpośrednio dzisiaj rano, i byłem zaskoczony że w kancelarii przywitali mnie hasłem "o.. kolejny..").
Co teraz z t
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 15 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.