no, odważni - pochwalmy sie jak jest u nas.

39
Proponuje sondę - TAK - niech odpowie kazdy kto sam złozył wniosek, lub jego pracodawca złozył. NIE - ten kogo pracodawca nie złożył i nie z
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 39 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.