no, odważni - pochwalmy sie jak jest u nas.
39
Proponuje sondę -
TAK - niech odpowie kazdy kto sam złozył wniosek, lub jego pracodawca złozył.
NIE - ten kogo pracodawca nie złożył i nie z
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 39 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.