Co mogę stracić nie podpisując umowy, a co zyskać podpisujac ją?
127
Co możemy stracić nie podpisując umów z NFZ.
Nie, jakie możemy mieć korzyści i przyszłą chwałę, tylko jakie mamy strachy i dlaczego, być może, podpiszemy te umowy?
Czemu boimy się odmówić NFZ i gotowi jesteśmy je podpisać? Jakie mamy motywacje do podpisania? Koleżanka mówi, że ma ubogi rejon i żal jej pacjentów. Inna znowu dostała nagrodę i chce iść "własną " drogą lojalnej, be
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 127 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.