Pozywamy NFZ do UOKiK-u

25
Poniżej zamieszczam resume z watku o sieciówkach, w którym istotne sprawy są zaznaczone, a mało kto tam zagląda. Proszę się zapoznać i zareagować. Kancelaria: W takiej sytuacji trzeba wystosować odpowiedni wniosek do UOKiKu. Taki wniosek napisaliśmy na jesieni 2011 r., jednakże wtedy była sytuacja o wiele gorsza od tej, która jest dziś. UOKiK mógł podnieść, że od czasu ustalenia wzoru umowy i zawierania tych umów upłynął okres roku (po tym 1 roku uokik nie może działać), a praktyka NF
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 25 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.