Leczenie w trakcie Euro!!!!

16
Proponuję wszystkim którzy będą przyjmowali (w poradniach/szpitalach/karetkach itd) chorych cudzoziemców którzy przyjadą na Euro 2012 nad zastanowieniem się czy leczenie via NFZ (czyli refundację z NFZ) nie jest obarczone ryzykiem nie otrzymania tej refundacji. Skad problem? Jeżeli my w kraju nie mamy możliwości pewnego sprawdzenia stanu ubezpieczenia to jakim cudem możemy jest psrawdzić u cudzoziemca? Jedynym sposobem
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 16 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.