Może wylansujmy modę na niepodpisywanie umów:) Jakieś hasełko? wierszyk?

73
Droga AgniesiuR,ponieważ uwielbiam Cię cytować,zakładam oddzielny wątek,gdzie możemy gromadzić chwytliwe teksty nawołujące do niepodpisywania umów z NFZ...Zac
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 73 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.