Apel do wszystkich członków Stowarzyszenia Lekarzy Praktyków :-)
15
Kochani - weszliśmy właśnie w gorący okres przedprotestacyjny.
Wielu z nas bardzo długo na to czekało, mam nadzieję że wiele osób z przyjemnością pojedzie protestować wspólnie z Pacjentami w Warszawie 1 czerwca.
To oznacza, że nasze prace muszą ruszyć pełną parą - musimy być dobrze przygotowani na czerwiec i lipiec!
Wiadomo, że konsylium24 - pomimo sentymentu jaki każdy jego użytkownik ma - jest forum,
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 15 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.