No więc bedzie to wygladało tak:

51
w mojej okolicy. Cała masa lekarzy podpisuje/podpisze  umowy. Bo: - za dwa lata idą na emeryturę, przez dwa lata na pewno nikt nie skontrolu
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 51 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.