o co chodzi w tym punkcie??

6
dostałam wczoraj e-maila o takiej treści (wklejam poniżej), może mi ktoś wyjaśnić ten punkt: W przypadku niepodpisania umowy rozsyłanej do domów przez NFZ, umowy na podstawie których aktualnie wypisujecie Państwo leki refundowane nie zostaną wbrew nieprawdziwym informacjom dołączanym do nich przez NFZ wypowiedziane 30.06.2012 przez NFZ, lecz same wygasną zgodnie z zapisami ustawy refundacyjnej ,gdyż od 1 lipca 2012 nie będą już potrzebne. Dlaczego te umowy nie będą potrzebne (ja ma umowę tylko na własne potrzeby) z góry dziękuję, a jeśli było to już wyjaśniane to poproszę o link. -------------------------------------------------------------------------------------------- Szanowna Pani Doktor, Szanowny Panie Doktorze! 30.04.2012 Prezes NFZ wydał
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 6 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.