Jak oceniać dymisje Paszkiewicza

38
Przejrzałem kilka postów w sprawie spodziewanej dymisji Paszkiewicza i muszę trochę uporządkować gonitwe myśli forumowiczów. Dymisja Paszkiewicza jest krokiem w bardzo dobrym kietunku i nalezy oceniać ja bardzo p
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 38 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.