ZAPROSZENIE: Manifestacja lekarzy w Warszawie, 1 czerwca, Ministerstwo Zdrowia

152
Od Organizatorów Protestu Lekarzy przed Ministerstwem Zdrowia otrzymaliśmy zaproszenie dla wszystkich lekarzy z prośbą o przekazanie wszystkim znajomym. Poniżej jego treść. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Konsylium24 ================================== Zapraszamy !! wszystkich Lekarzy wraz z Rodzinami 1 czerwca 2012 roku w Dzień Dziecka przed Ministerstwo Zdrowia w Warszawie na protest przeciwko ograniczaniu leczenia finansowanego z ubezpieczeń społecznych To pierwszy protest, w którym wezmą udział pacjenci i lekarze, razem. Stowarzyszenie Lekarzy Praktyków, założone przez użytkowników konsylium24.pl, zostało sygnatariuszem tej akcji. Apelujemy do wszystkich Kolegów Lekarzy! Jeśli zgadzacie się z ideą protestu, bądźcie w tym dniu w Warszawie !! Przebieg Protestu : 1 / spotykamy się o 10.00 na Placu Zamkowym pod Kolumną Zygmunta: -zapraszamy Lekarzy wraz z Rodzinami, 1 czerwca to Dzień Dziecka i na pierwszym miejscu powinny być dzieci. 2 / następnie ok.11.30 idziemy na ul. Miodową pod Ministerstwo Zdrowia: - przed Ministerstwem będzie estrada z nagłośnieniem i zostanie zaparkowany samochód z lawetą, na której będzie baner z plakatem ” KTO WAŻY
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 152 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.