ZAPROSZENIE: Manifestacja lekarzy w Warszawie, 1 czerwca, Ministerstwo Zdrowia
152
Od Organizatorów Protestu Lekarzy przed Ministerstwem Zdrowia otrzymaliśmy zaproszenie dla wszystkich lekarzy z prośbą o przekazanie wszystkim znajomym. Poniżej jego treść.
Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Konsylium24
==================================
Zapraszamy !!
wszystkich Lekarzy wraz z Rodzinami 1 czerwca 2012 roku w Dzień Dziecka przed Ministerstwo Zdrowia w Warszawie na protest przeciwko ograniczaniu leczenia finansowanego z ubezpieczeń społecznych
To pierwszy protest, w którym wezmą udział pacjenci i lekarze, razem.
Stowarzyszenie Lekarzy Praktyków, założone przez użytkowników konsylium24.pl, zostało sygnatariuszem tej akcji.
Apelujemy do wszystkich Kolegów Lekarzy! Jeśli zgadzacie się z ideą protestu, bądźcie w tym dniu w Warszawie !!
Przebieg Protestu :
1 / spotykamy się o 10.00 na Placu Zamkowym pod Kolumną Zygmunta:
-zapraszamy Lekarzy wraz z Rodzinami, 1 czerwca to Dzień Dziecka i na pierwszym miejscu powinny być dzieci.
2 / następnie ok.11.30 idziemy na ul. Miodową pod Ministerstwo Zdrowia:
- przed Ministerstwem będzie estrada z nagłośnieniem i zostanie zaparkowany samochód z lawetą, na której będzie baner z plakatem ” KTO WAŻY
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 152 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.