Nie chcę wkopać szefostwa, a mam braki info:/
52
Powiedzcie mi, proszę, bo mam wątpliwości, czy dobrze doradzam moim szefom:
pracuję w gabinecie (prywatnym), który ma też kontrakt z NFZ. Oczywiście doszedł aneks, oczywiście zakazałam podpisywania.
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 52 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.