Manifestacja Pacjentów i lekarzy przed Ministerstwem Zdrowia - 1.czerwca.pl

53
Dziś, pierwszego czerwca - w warunkach nieprzyjaznej aury: strugach deszczu i zimnego wiatru, odbyła się manifestacja zorganizowana przez Pana Piotra Piotrowskiego i wiele organizacji pacjenckich, do której dołączyły - jak się okazało - różne środowiska lekarzy: byliśmy my, czyli SLP (w silnej grupie kilkunastu osób z całej Polski - z gromadą czarnych i białych balonikow, z nalepkami "SLP" na ubraniach a z nami także kilkoro Konsyliowiczów (jeszcze) nie zrzeszonych; byli przedstawiciele OZZL z dr.K. Bukielem, dr.Z. Szramikiem, dr. Czesławem Misiem i kilkoma innymi, nieznanymi mi z nazwisk lekarzami - z gustownymi tablicami i flagami OZZL. Byli przedstawiciele naszej warszawskiej OIL, z prezesem dr.Szatankiem, widziałam również baner z warszawskiego szpitala. Było kilku polityków (raczej z opozycji :) "Ochraniała" nas dość liczna grupa policjantów w czarnych uniformach, moknąc solidarnie wraz ze zgromadzonymi. Właściwie...najmniej chyba liczną grupę (w stosunku do spodziewanej!) stanowili sami przedstawiciele środowisk pacjenckich, nie widzieliśmy prawie zupełnie dzieci - duża wina paskudnej pogody... Zgodnie ze scenariuszem - rozpoczął "słowem wstępn
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 53 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.