APEL DO NASZYCH ORG O DEMO W LIPCU !!!!!!
9
podgrzejmy atmosferę w lipcu.
proszę o to nasze org.
więcej do dotania nie mam - widać, że jednak jakiś oddźwięk to w mediach ma, można wtedy też zainte
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 9 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.