Dlaczego nie wierzę Gazecie Prawnej
46
Im dłuzej myslę na temat artykułu z Gazety Prawnej http://konsylium24.pl/show/przegladaj_posty/wazne/39549/lekarze-podpisuja-aneksy---czy-to-prawda--.html tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu ze to gruba manipulacja.
1. Artykuł z poniedziałkowego wydania musiał byc przygotowany najpóźniej w niedzielę. A informacje z NFZ przekazane najpóźniej w piątek 1.06 (w sobote i niedzielę urzędnicy nie pracują). Jeśli tak to 21 tysięcy aneksów musiało przyjść 1.06 od 8 do 15. Bo przecież wcześniej i
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 46 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.