DO SLP. OZZL, NRL i Konstantego Radziwiła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

60

Uprzejmie prosze o zapytanie polityków , ministra zdrowia i przedstawicieli NFZ o sprawę kary jaka nałozył UOIKK na NFZ za działania monopilistyczne - kara wyniosła ponad jeden milon zł Prosze zapytać Kto zapłaci za tą karę ?Czy solidarnie pracownicy NFZ?Ludzie płacacy składkę do NFZ za p

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 60 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.