Sen refundacyjno-informacyjny? Refleksje po wczorajszym zebraniu zarządu SLP.
38
Mamy szcześliwie 10go czerwca. A cisza wszędzie, nic się jakby nie dzieje, żadnej gorączki. NFZty siedzą cicho ile im umów odesłano - poczta pantoflowa mówi o bardzo nierównych proporcjach w róznych wojewdztwach.
Eura trwa.
Prezia nie ma.
Czas biegnie.
Wygląda na to że w oczekiwaniu na informacje o umowach jakbysmy zapomnieli co nam dokucza POZA karami.
Może przypomnę:
1. Nie tylko indyw
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 38 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.