Wasza opinia - taktyka a protest lekarzy.
271
Protest 1 lipca coraz bliżej-ostatni czas na wybór taktyki.
Proszę o Wasze opinię i dyskusję - Wasze zdanie jest ważne,by wybrać taki wariant,który odniesie sukces.Wasze opinie zostaną przedstawione organizacjom i korporacjom lekarskim oraz korporacjom aptekarskim:
1/ wg.zaleceń NIL protest receptowy:
- od 1 lipca WSZYSCY LEKARZE /LUZ i nie-LUZ/ piszą "białe" recepty
- recepty
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 271 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.