O czym marzy NFZ?
26
Każdemu wolno marzyć. NFZ też to robi.
O czy marzy NFZ??
1. Żeby wydawać jak najmniej kasy.(Premie są potrzebne; musi starczyć na "wszystko")
Zapewnimy to my, lekarze, swoimi receptami
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 26 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.