O czym marzy NFZ?

26
Każdemu wolno marzyć. NFZ też to robi. O czy marzy NFZ?? 1. Żeby wydawać jak najmniej kasy.(Premie są potrzebne; musi starczyć na "wszystko") Zapewnimy to my, lekarze, swoimi receptami
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 26 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.