matematyka rządowo-NFZetowa.
4
Publikuje się rózne dane. Myślę że trzeba je czytać ze zrozumieniem i zaczepieniem w realich.
Przytoczę coś takiego: "34% lekarzy odesłało podpisane umowy".
Co to znaczy?
1. Że 34% lekarzy wysłało podpisane umowy.
2. Że umowy są podpisane ale NIE ŻE SĄ podpisane przez NFZ. Jeśli lekarz zrobił cokolwiek w tej umowie to NFZ ją nie podpisze.
3. Znaczy to że 66% lekarzy nawet NIE odesłało umów.
4. Znaczy że 66% lekarzy (2/3) PRZECZYTAŁO te umowy, zaznajomi
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 4 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.