matematyka rządowo-NFZetowa.

4
Publikuje się rózne dane. Myślę że trzeba je czytać ze zrozumieniem i zaczepieniem w realich. Przytoczę coś takiego: "34% lekarzy odesłało podpisane umowy". Co to znaczy? 1. Że 34% lekarzy wysłało podpisane umowy. 2. Że umowy są podpisane ale NIE ŻE SĄ podpisane przez NFZ. Jeśli lekarz zrobił cokolwiek w tej umowie to NFZ ją nie podpisze. 3. Znaczy to że 66% lekarzy nawet NIE odesłało umów. 4. Znaczy że 66% lekarzy (2/3) PRZECZYTAŁO te umowy, zaznajomi
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 4 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.