do przemyślenia w sprawie protestu

28
Tak zbieram informacje i wydaje mi sie że trzeba być przygotowanym obecnie na kilka rzeczy: 1. Nie w smak rządowym że liczba podpisanych umów jest niewielka. Robią co moga by to umniejszyć, by to znikło, bysmy nie poczuli naszej siły oddziaływania. Dezinformacje płynące z oficjalnych "źródeł" zupełnie przeczą danym które maja choćby posłowie. Morał: dezinformacja kiepsko działa 2. Euro - dzięki imprezie rządowi zdobyli kilka dni przewagi - niestety się skończyła. Sprawa odżywa. 3. Na k24 z
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 28 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.