Rzecznik Praw Pacjenta chce dyskusji o proteście 1 lipca, ale o lekarzach zapomniała
36
http://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Rzecznik-Praw-Pacjenta-chce-dyskusji-o-protescie-1-lipca,120684,14.html Krystyna Barbara Kozłowska wystąpiła z inicjatywą zorganizowania 20 czerwca spotkania, na które zaproszeni zostali m.in. minister zdrowia, p.o. prezesa NFZ, RPO, przedstawiciele rządu i prezydenta. Jak informuje biuro Rzecznika Praw Pacjenta, w związku z planowanym od 1 lipca br. protestem organizowanym
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 36 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.