jutro spotkanie w MZ

45
Nie opisuję całego zajścia że nie zaproszono wszyskich, co będzie etc. Chciałbym się skupić na tym - po co spotkanie? Z jednej strony zbiera się "sztab wojenny" pod wodzą inteligentnej inaczej czyli RPP, który ma za zadnie skupić się na tym jak dowalić lekarzom, by spokojnie dali mozliwość rządowi skubać pacjentów z kasy za leki. Z drugiej - z plot z okolic okołoMiodowych
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 45 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.