jutro spotkanie w MZ
45
Nie opisuję całego zajścia że nie zaproszono wszyskich, co będzie etc.
Chciałbym się skupić na tym - po co spotkanie?
Z jednej strony zbiera się "sztab wojenny" pod wodzą inteligentnej inaczej czyli RPP, który ma za zadnie skupić się na tym jak dowalić lekarzom, by spokojnie dali mozliwość rządowi skubać pacjentów z kasy za leki.
Z drugiej - z plot z okolic okołoMiodowych
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 45 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.