Warsztaty szkoleniowe dla dziennikarzy??????

49
Tak czytam sobie od rana telegazetę i widzę taki mniej więcej w wymowie tekst:"choć umowy dotyczą tylko lekarzy prywatnie praktykujących,to możliwe,że w ramach solidarności i LUZ-acy przyłączą się do protestu"....... I taka refleksja:"znowu ktos próbuje przekazać ludziom,że chodzi tylko o naszą prywatę,a LUZ-acy mają jakieś fanaberie" I kolejna:"A GDYBY TAK ZORGANIZOWAĆ WARSZTATY REFUNDACYJNE DLA DZIENNIKARZY"??? Zaprosić dziennikarzy piszących o tym co się dzieje w ochronie zdrowia i przepro
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 49 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.