Warsztaty szkoleniowe dla dziennikarzy??????
49
Tak czytam sobie od rana telegazetę i widzę taki mniej więcej w wymowie tekst:"choć umowy dotyczą tylko lekarzy prywatnie praktykujących,to możliwe,że w ramach solidarności i LUZ-acy przyłączą się do protestu".......
I taka refleksja:"znowu ktos próbuje przekazać ludziom,że chodzi tylko o naszą prywatę,a LUZ-acy mają jakieś fanaberie"
I kolejna:"A GDYBY TAK ZORGANIZOWAĆ WARSZTATY REFUNDACYJNE DLA DZIENNIKARZY"???
Zaprosić dziennikarzy piszących o tym co się dzieje w ochronie zdrowia i przepro
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 49 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.