Do przedstawicieli POL- OZZL, NRL, PZ i SPL

21
Wyartykułujcie to w końcu w TV- umowy i kary w nich sa po to by lekarze nie wypisywali recept refundowanych, NFZ nie chce płacić za recepty refundowane wystawiane przez lekarzy w praktykach pr
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 21 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.