Pracodawcy

9
usamodzielniam mój wpis z innego postu. Bo mnie to dreczy, antagonizowanie lekarzy z pracodawcami-lekarzami. Zwłaszcza w małych firmach, gdzie trzeba ze sobą współpracować. Zwłaszcza, że jak patrzę na pracodawcę to się nieustannie dziwię:jak mu się chce?" Mój pracodawca- zdolny lekarz, błyskotliwy diagnosta, osoba, ktora pomogła bar
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 9 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.