„Kary za błędy lekarzy przy wypisywaniu recept”,to tak jak :„polskie obozy koncentracyjne”.
63
Polski Rząd tak bardzo się obrusza na wypowiedzi w stylu „polskie obozy koncentracyjne”.
Jakoś nikt nie reaguje na powtarzane we wszystkich mediach ;”kary dla lekarzy za błędnie wypisane recepty”
Nic sobie z tego nie robi Naczelna Izba Lekar
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 63 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.