NALEŻY ROZWAŻYĆ PROTEST GENERALNY !!!
60
Sądzę że sytuacja dojrzała do wykonania ruchu który uświadomiłby rządzącym nasze stanowisko i determinację, oraz nam samym naszą siłę , lub też słabość.
myslę że należy rozważyć protest generalny, czyli najazd lekarzy na warszawkę
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 60 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.