Tzw. "lekarze z powołania " w świetle obecnej ustawy refundacyjnej
57
Kiedy słyszę od kogoś ,że jestem "lekarzem z powołania" natychmiast "odbezpieczam rewolwer"
W naszym kraju określenie "lekarz z powołania " kojarzy się z lekarzem któremu nie trzeba płacić za jego ciężką i odpowiedzialną pracę.
Tzw. "powołanie do zawodu" jest w moim przekonaniu PREDYSPOZYCJĄ do jego wykonywania tzn. ktoś dysponuje albo nie dysponuje zasobem odporności psychicznej,inteligencji,wiedzy,wytrwałości,zdolności obserwacji,zdolności manualnych ,empatii ,solidności , uczciwości do wykonywania danego zawodu.
W tym ro
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 57 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.