propozycja od dyrekcji...1 lipca 10 zł za poprawienie recepty!!!!!!!!!!!!
125
przed chwilą dostałam telefon z działu prawnego szpitala - w zwiazku z moim dyzurem w NPL 1 lipca
dyrektor informuje ( przez sekretarkę) ze kazdemu pacjentowi ktory zglosi sie z receptą od innego lekarza na 100 % mogę poprawic na refundowaną, a zle wystawioną receptę zachowac.
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 125 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.