Pytanie o protest nie bijcie...

16
Byłam poza granicami naszego pięknego kraju. Wracam i wszędzie "protest, protest, protest". Mam tylko jedno pytani
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 16 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.