A w ustawie o zawodzie lekarza jest obowiązek określania refundacji niestety..

6
Nie wiem czy o tym pamiętacie ..wpisali nam to w znowelizowanej ustawie z lutego 2012 art. 45 pkt2 Szkoda ,że tego nikt nie zakwestionował??! ,. że cisza o tym w wystąpieniach publicznych naszych przedstawicieli może
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 6 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.