A co z "protestem" prawników ?
2
A pamiętacie?
Nie tak dawno min.Gowin chciał "zderegulować" zawody prawnicze. No to zawody prawnicze zapowiedziały przyśpieszenie prac nad wprowadzeniem jednomandatowych okręg
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 2 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.