Jako lekarz w SOR...oświadczam, co następuje:

59
1. zarejestruję wszystkich, którzy przyjdą do SOR po "przepisanie recepty"- oraz wskażę kolor kodu segregacji- obawiam się, że zielony.... 2. Po jakże długim oczekiwaniu w nadchodzącej fali upałów afrykańskich rozpocznę proces diagnostyczno- leczniczy 3. Ponieważ jestem tylko p
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 59 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.