ESKALACJA!
6
W moim odczuciu znowu jesteśmy zagrożeni wymanewrowaniem.
Z CZYSTEJ opcji 100%/100% rozbili nas na grupy zagrożone tym lub owym.
Zauważcie że niespójność naszego środowiska jest wynikiem samego istnienia NFZ i scedowanych na niego PREROGATYW, a więc uprawnień pozostających poza jakąkolwiek kontrolą!!!! Lekarz nie jest już równy lekarzowi, bo zróżnicowanie typu zatrudnienia lekarza powoduje odmienną relację z NFZ, a przez to inne uprawnienia i zagrożenia. (Również tchórzostwo lwiej części świadczeniodawców gra rolę - na ten aspekt MY LEKARZE nie mamy jednak wpływu). Na dziś znów jesteśmy wpuszczeni w gmatwaninę przepisów, konieczność sprawdzania sytuacji prawnej swojej-pacjenta-leku, gimnasty
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 6 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.