pytania o protest - jak pisac recepte protestacyjną i nie zostać wylanym z pracy
11
Witam,
mam duży problem z tym protestem, poprzedni był prosty i jasny - przybijalam pieczatke niezależnie gdzie pracowałam. Teraz natomiast nic nie wiem.
Oczywiście nie podpisalam umowy z NFZ, to tyle słowem wstępu
Pracuję na Oddziale w ramach rezydentury, czyli umowy o pracę, czy w szpitalu musze koniecznie pisać normalne recepty na refundację? Narazie staram sie pisać leki z listy nierefundacyjnej, ale na dru
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 11 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.