Skandal w Poznaniu!!!

48
Dyrektorzy szpitali w Poznaniu dostali propozycje od lokalnego NFZ aby lekarze IP lub SOR wypisywali recepty refundowane pacjentom ktorzy sie po to zglosza z recepta "protestacyjna"! UWAGA- procedura miala polegac na tym, ze taki lekarz mial wystawic refundowany zamiennik recepty, zabierajac wyp
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 48 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.