Tak sobie pomyślałem
43
i uważam że mam rację.....ten protest rzekomy na początku roku -to że większość wzięła udział bo nie wiedziała czego ma się nowego nauczyć żeby pracować....potem było utopienie protestu....znakomita większość zakumała jak pisać po nowemu...lepiej lub gorzej się zaczęła pilnować ale raczej gorzej....teraz ktoś ich
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 43 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.