Nie do końca rozumiem o co chodzi

64
NFZ przesłał do podpisania umowy do każdego lekarza, umowy są nadmiernie restrykcyjne, obciążają nas nadmierna odpowiedzialnością za ew. błędy 1)W orzekaniu o ubezpieczeniu pacjenta - na dziś nie ma dobrej weryfikacji tego stanu rzeczy . 2) Za nieprawdłowe stosowanie leków w określonych jednostkach chorobowych - istnieją istotne różnice w stosowaniu leków w jednostkach chorobowych, a faktycznych rejestracjach określonych leków (tzw.Charakterystyka lecznicza) Koniecznośc bawienia sie w "refundologię stosowaną" 3) Listy leków - ich refundacje są ciągle zmieniane nie ma dostępu do sprawdzenia tych leków , nie każdy ma net, nie każdy ma książkę refundacyjną , pracodawcy nie zapewniają tych źródeł. Sprawdzanie refundacji pochłania czas i powinno z zasady ni
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 64 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.