Podsumowanie pierwszego dnia roboczego protestu, czyli "jest za dobrze" :-)
137
Wstępne informacje że śląskich aptek - w dniu dzisiejszym (2 lipca) odnotowali drastyczny wzrost ilości recept pełnopłatnych i na leki spoza listy refundacyjnej.
"Rozpoznanie bojem" wykazało, że wszystkie infolinie "protestowe" - zarówno RPP, NFZ, jak i MZ są zatkane, bo od rana wyzwaniami tam tłumy ludzi. W infoliniach siedzą osoby niekompetentne, nie znające nawet podstaw rozporządzenia w sprawie recept, które w przypadku najprostszej z możliwych spraw odsyłają pod ten inny numer infolinii. Generalnie - dezorientacja, dezorganizacja, niekompetencja,
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 137 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.