Prasa a protest lekarzy

16

Od wczoraj obserwuję "dziwne", lecz typowe dla rządowego reżimu zachowanie prasy - brak info o proteście na pierwszych stronach. Z kolei dzisiaj rano na GW wielkimi literami "Na

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 16 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.