BEZWZGLĘDNIE: PIECZĄTKA RDDNFZ!!!
42
Szanowni koleżanki i koledzy!
Apeluje o przystawianie pieczątek RDDNFZ przez WSZYSTKICH, którzy z różnych wzgledów muszą wypisać pacjentowi w gabinecie (głównie dotyczy gabinetów POZ i AOS na umowie z NFZ). Tym samym uzupełnione zostałoby zalecenie Porozumienia Zielonogórsk
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 42 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.