Niech nam NFZ za to zapłaci
8
Jestem lekarzem, badam pacjenta, stawiam diagnozę, wypisuję receptę. Pacjent bierze ją i idzie do apteki i NFZ po ref
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 8 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.