Jestem dumny :-)))))

5
Jestem dumny. Własnie odmówiłem przepisania recepty wystawionej przez leka
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 5 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.