a jakby na receptach zamiast 100% pisać Wydać bezpłatnie

66
Efekt ten sam, bo apteka wyda na 100% ale jakie jesteśmy ludzkie pany. Że fundusz chce zdzierać z pacjentów to wina systemu a nie lekarzy,
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 66 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.