KIEDY RUSZY SZTAB KRYZYSOWY?

1
Rozumiem że strajk wolnokroczący (to mi przypomina jakies psychiatryczne wolnopłynący...) może pora żeby nasze organizacje zebrały się ponownie i spowodowały zmiane formy bo te 100% jakos mało dotkliwe dla tych w któr
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 1 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.