ZGŁUPIAŁEM. Znowu

24
Dziś Moja Lepsza Połowa z niepokojem zadzwoniła do mnie, że "wszyscy peozetowcy piszą recepty po bożemu, a tylko ona w chuja dmucha" (cytat oryginalny, moja Lepsza Połowa ma jaja jak arbuzy). I oto, co znalazła w swoim mailu (kopiuj-wklej) Zgodnie z ustaleniami z dnia 30 czerwca 2012 roku Porozumienia Organizacji Lekarskich: Porozumienie Zielonogórskie, OZZL, Stowarzyszenie Lekarzy Praktyków oraz Polska Federacja Pracodawców Ochrony Zdrowia przy uczestnictwie przedstawicieli Naczelnej Rady Lekarskiej ustalono zasady wystawiania recept od 1 lipca 2012r. Realizując ustalenia Zarządu Federacji PZ lekarze zrzeszeni w Porozumieniu Zielonogórskim do 21 lipca będą wystawiać recepty na leki sto
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 24 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.